YabanciDizi.Com size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

Arrow (2012-)

Takip Et
Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City'e, evine geri döner. Kendisini karşılayan annesi Moira, kız kardeşi Thea ve en iyi dostu Tommy Oliver'ın son beş sene içinde yaşadığı şeyler yüzünden çok değiştiğini fark ederler.

Birçok süper kahraman gibi Oliver da dönüştüğü adamı insanlardan saklamak ister ama bir taraftan da eskiden işlediği günahların bedelini ödemeye de kararlıdır. Bu nedenle suçlularla mücadele etmek ve şehrin eski ününe kavuşmasını sağlamak için gizli Arrow kişiliğini yaratır.

Ancak Arrow'un yetkisi olmadan düzeni korumaya çalışırken kullandığı yöntemler bazılarının canını sıkmaktadır. Dedektif Quentin Lance'in en büyük dileği (Oliver'ın eski kız arkadaşı Laurel'in babası) Arrow'u yakalamaktır. Bir süre sonra Oliver'ın dönüşünden çevresindeki bazı insanların memnun olmadığı da anlaşılır... Oliver'ın annesi Moira'nın oğlunun geçirdiği deniz kazasıyla ilgili daha çok şey biliyordur...
1 hafta önce
<3
2 ay önce
benim en sevdiğim efsane dizilerden bir tanesi kesinlikle izlemeye değer eğer sıkılırsanız sakın şüphe etmeyin dizi 3 5 bölüm izleyince efsane bir şekilde açılıyor :D
2 ay önce
Klasik amerikan kahramanlık dizisine döndü 3.sezondan sonrasını izlemedim
2 ay önce
3. sezon kötü değildi niye kötü diyorsunuz anlamadım.
2 ay önce
Bu hafta bölüm yok mu ?
2 ay önce
Efsane bir dizi bağımlısı oldum
2 ay önce
arrow ilk başladığındaki tadı artık olmasa da her zaman izlenir
3 ay önce
4.Sezonun ortalarından sonra sıkılmaya başlamıştım fakat 5.sezon güzel oldu.
3 ay önce
en iyisi her zaman 1.sezon <3
3 ay önce
Diziyi izleyenler sizde biliyorsunuz ki dizi çok kaliteli izledikten sonra izlemeyenler için önerilerde yok o sezon kötü bu sezon bozdu demeyin dizinin her sezonu kendi içinde güzel. DC evreninde de olağan şeyler olduğu gibi aktarılıyor adamlar diziyi değiştirmediler en iyisini yaptılar siz de kötülüyorsunuz. İzlemeyenlere tavsiyem izlenmesi gereken bir dizi ve her sezonu kendi içinde değerlendirin bir önceki ve ya sonrakine göre değil.