YabanciDizi.Com size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

Breaking Bad (2008-2013)

Takip Et
Bir Zamanlar Bir Kimya Öğretmeni Zincirleme Bir Tepki Başlattı!

Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White'ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.

Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files'ın yapımcısı Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor.

Walter, eşi ve engelli oğlu Jr. ile New Mexico'da tüm hayatını kurallara göre yaşayan kendi halinde bir kimya öğretmeniyken, ölümcül safhada akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Yaşamak için iki senesi kalmıştır. Bu haberle sarsılan White, hayatının denklemini değiştirir. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşür... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Ancak işler kontrolden çıkar.

Basit bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin komik ama aynı zamanda duygu yüklü hikayesini kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston, Emmy'ye aday gösterilen ve "Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanan Walter rolünde hayatının performansını sunarken.
2 saat önce
inek evi :D
5 gün önce
1 ay önce
Bu dizi sayesinde kimya aşkım canlandı metanfetamin yapmaya çalışıyorum.
2 ay önce
my baby blue <3
2 ay önce
Dehşet-ül Vahşet


yok böyle bir dizi kesinlikle başlayın kesinlikle tavsiye ederim


Başlarda biraz sıkıcı gibi gelebilir ama sonlara doğru acip sarıyor
2 ay önce
@hsnmblk Bu diziye overrated diyen adamın fotoğrafının pb olması da şaşırtıcı .
3 ay önce
Favorim.

hayatımda izlediğim en iyi dizi. Abartılıyor diyenlere inanmayın.l yaşı 12-16 arası olan ergen kitlesidir onlar. Onlar için en iyi dizi aksiyon olan dizi dram olmasın kurgu senaryo onların umurunda değil.

Dizide ki kurguyu bir daha bulamayacağım. Ve diziyi bitirdikten sonra büyük bir boşluk içinde bulacaksınız kendinizi. Ben Breaking badi bitirdikten sonra aylarca dizi bitiremedim.
İzleyin izlettirin.

Hiçbir bölümünde de sıkılmadım. Sizi ilk 4 bölümü sıkıyorsa bırakın. Bu güzelim dizi herkese hitap etmez....
3 ay önce
Kesinlikle en iyilerden biri
3 ay önce
hayatımda izlediğim en güzel en akıcı bir dizi bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim ve kesinlikle izlenmeli :)
3 ay önce
Altdaki yorumları sikime takmayıp 1 haftada bitirdim aglıyorum