YabanciDizi.Com size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

Chuck (2007-2012)

Takip Et
Dijital çağın zoraki ajanı: CHUCK

Bir gün hükümetin en büyük sırlarını beyninize yüklenmiş şekilde bulursanız ne yaparsınız? Ekranların yeni kahramanı Chuck’ın bu konudaki tecrübeleri eminiz size yol gösterecektir. The O.C.’nin yaratıcısı Josh Schwartz ajan komedisi Chuck ile televizyona muhteşem bir dönüş yapıyor.

Zachary Levi’nin canlandırdığı bir “bilgisayar kurdu” olan Chuck bilgisayarına gelen bir mesajı açmasıyla birlikte birdenbire bütün devlet sırları beynine yüklenir. Chuck bir süre sonra kıdemli ajan John Casey ve yeni ortağı Sarah tarafından, bilgisayarcıdaki işiyle ve Ulusal Güvenlik görevleri arasında gidip gelen ikili bir yaşantı sürmeye zorlanır. Ortada Chuck, bir yandan John çekiştirecek, diğer yandan Sarah. Uluslararası teröristler, karşılarına çıkacak suikastçılar ise işin kaymak tabakasını oluşturacak.

Dizide Chuck’ın en yakın ve biraz dangalak arkadaşı Morgan’ı Joshua Gomez canlandırıyor. Chuck ile aynı evi paylaşan, onun her zaman ve her konuda en büyük destekçisi kız kardeşi Ellie’ye hayat veren oyuncu ise Sarah Lancaster. Bu arada Ellie’nin can sıkıcı mükemmellikte bir de doktor sevgilisi var. İsmi Captain Awesome olan bu erkek arkadaş rolünde izleyeceğimiz oyuncu Ryan McPartlin
2 hafta önce
muazzam bir dizi tekrar tekrar başlıyorsunuz aksiyon komedi ve dram bu kadar güzel uyarlanabilirdi
6 ay önce
7 ay önce
Helke son bölümü yok mu.Üzdü
7 ay önce
@Rockhardey54 ünde dediği gibi çok özel bir yeri var kalbimde neden bittin neden ??? Filmi falanda çıkmadı.Valla özlüyorum diziyi.dizi bi bitti yaşam enerjimi aldı elimden.İzlemeyen izlesin kesinlikle :)

Hiçbi sahnesinde sıkılmıyosunuz Chuck bu ya Chuck :D çocukluğumdada izlerdim.Diziyi 6-7 defa bitirdim şimdi tekrar başıyım bare :D
7 ay önce
Çok özel bir yeri var kalbimde.
8 ay önce
Niye bittin niyeeee?!
8 ay önce
cnbc-e efsamelerinden :D
9 ay önce
Dizide bir çok hata var. Dövüş sahnelerinde özellikle. Fakat inanın hiç biri göze batmıyor. Diziyi hatalarıyla birlikte seviyorsunuz , öyle bir dizi Chuck.
10 ay önce
Şu dizinin bir dakikasından bile sıkılmak mümkün değil :D